Soupravy do porodnice i na doma

Hledáte pro své budoucí miminko sady do porodnice? Nebo potřebujete koupit všechno oblečení pro novorozence na doma? Nemáte zatím žádnou výbavičku ani žádné oblečení? Či vám chybí právě jenom pár drobností, abyste všechno doladili k dokonalosti? Od toho je zde kojenecké oblečení Kojeneckeobleceni.cz.

Různé motivy, barvy a obrázky. Všechno hezky sladěné do jednoho stylu. Velice líbivé i praktické jsou soupravičky, které mají několik kousků oblečení a stejný motiv například barvy, vzoru či zvířátka. Hezky to k sobě ladí, je to praktické a vy víte, že se nic nepoztrácí, protože máte od každého jeden kousek oblečení s tímto motivem! Dupačky, tričko, bryndáček, čepičku, body. Existuje mnoho variant, takže je z čeho vybírat.

maminka s miminkem

Soupravy jsou vhodné i do porodnice. Hezky vypadají a jsou velice praktické. Můžete je volit také jako dárek. Pokud nevíte co vybrat nebo ještě váháte, pak bude ideální třeba právě oblečení. Toho u miminek není nikdy dost. V jednom kuse se zašpiní a potřebují přebalovat a převlékat, takže se nějaká souprava navíc jistě bude hodit. V tomto případě samozřejmě raději vybírejte o něco větší, menší druhy má každá maminka jistě do porodnice už přichystané, tak aby to nebylo novorozenému dítku maličké. Záleží také hodně na tom, jak velký to bude brouček nebo beruška, proto raději v případě dárku volit o něco větší velikost.

oblečení pro miminko

Maminkám můžeme doporučit jakékoliv oblečení, které se jim líbí. Vždy musí být samozřejmě z kvalitního materiálu, aby bylo jemné a šetrné k pokožce novorozence a nevyznačovalo se drážděním kůže či jakýmikoliv jinými negativními projevy. Šetrné by mělo být i praní, proto dbejte i na výběr pracího prášku nebo gelu. Miminkům se pere ve speciálních pracích prášcích nebo gelech, které jsou šetrné k jejich jemné kůži, nedráždí pokožku a nejlépe jsou přirozené či přírodní, aby nezanechávaly stopy negativních projevů v látce, které by se pak mohly dostávat na kůži našeho miminka.

Kousků oblečení budete potřebovat spoustu, takže není na škodu zjistit si, zdali je materiál opravdu kvalitní a nejlépe 100% bavlněný. Pak máte jistotu, že bude vaše miminko v bezpečí, chráněné a jako v bavlnce. Dopřejte mu tu nejlepší možnou péči, jistě se vám za to v dospělosti odmění.