Psaní webů

Člověk, který se tímto problémem zabývá musí být skutečně muž na svém místě. Znalosti protokolu HTML plus CSS a dalších věciček včetně SEO. Ti musí být jeho kamarádi a musí si spolu rozumět. Jinak se web nepostaví a když, tak bude špatný a víceméně nefunkční.

Že nechápete ty zkratky výše. Ani nemusíte, jsou určeny jen pro tvůrce webu, ale pokud máte zájem, mohu je přibližně vysvětlit.

HTML je zkratka z anglického HyperText Markup Languae a jde o obrovskou sadu příkazů a dalších pokynů k tomu, jak se má web chovat, kde je jaká barva a například jaké bude mít písmo. Na tomto základě se staví celý web a bez HTML se nemá ani cenu snažit cokoli dělat.

CSS je nástavba HTML, něco jako vyšší velitel. Je to ze slov Cascading Style Sheet. CSS není nutno umět, ale bez něj to bude zdlouhavá práce a web nebude mít některé prvky v pořádku.

začátek webové adresy

SEO je jen doplněk, některé weby fungují i bez něj, například můj. Jenže, pokud je web prodejní, nemůže být majiteli jedno, že je někde vzadu (jako ten můj). Je třeba, aby byl vidět, a to pokud možno na první pozici po zadání hledaného předmětu. Takže odborník na SEO by měl začínat také na začátku stavby webu a postupně SEO přizpůsobovat.

Tyhle všechny znalosti, a ještě další potřebné mají lidé, kteří jsou zaměstnáni spolu v jedné a téže firmě.

prohlížeče

Tvorba webu Brno sdružuje skutečné profesionály ve všech oborech, které se stavby webu, byť jen okrajově dotýkají. Je nutné, aby se pro zákazníka odevzdalo jen a jen to nejlepší, co se momentálně ve firmě udělat dá. To neznamená jen někomu napsat web, ale také zajistit jeho přední pozice, a také další jeho běh. Tedy, antivirovou ochranu a také ochranu před hackery, kteří mohou celý web znehodnotit. Prostě, v Brně se všichni odborníci snaží, aby web zadavatele fungoval bez jakýchkoli potíží. A zatím se jim daří skoro na sto procent.