Mazlíček, ale zároveň hlídač do rodiny

Mazlíček, ale zároveň hlídač do rodiny.

Tím nemyslíme zrovna vašeho partnera, i když jako mazlíček by se jistě hodil, ale nového rodinného přítele, který bude vyhovovat celé vaší rodině. Jestliže jste se dlouho rozhodovali, jakého pejska si koupíte, pak pro vás máme skvělý tip a můžeme vám být nápomocni při dobrém výměru vašeho nového psího kamaráda.

Jistě nešlápnete vedle, když navštívíte chovatelskou stanici Kenichiai, která se zabývá chovem pouze pravého japonského národního plemene, a to štěňátek Akita Inu. Tito chlupáči jsou úžasní mazlíčkové už jen pro to, že vypadají jako malí medvídkové.

akita štěňátko

Určitě si je zamilujete na první pohled. Navíc máte naprostou záruku, že dostanete za své peníze naprosto špičkového psa špičkového vzhledu a co je nejdůležitější i zdravě zdatného jedince! A už vaše štěňátko vám může pochlubit skutečným AKIHO rodokmenem, který je zaregistrován v samotné říši vycházejícího slunce, tj. v samotném Japonsku.

Zdraví je nade vše, to vám mohou potvrdit majitelé psíků, kteří neměli takové štěstí a potkávají je různé nemoci. Nejde jen o to, že léčení stojí velký peníz, ale bývá to mnohdy trápení samotných psů a jejich majitelů včetně celé rodiny. Zde máte záruku naprosto zdravého jedince, který může být navíc i šampionem! Tito psi jsou nejen vhodní do rodiny k dětem, ale slouží také jako hlídači, ale i jako strážní psi. A také jsou to psi výstavní, se kterými můžete jezdit na soutěže a možná, že jeden takový nadcházející šampion v chovatelské stanici čeká už jen právě na vás!

akita dívka

Pejsci z této chovatelské stanice se umisťují i na předních místech v soutěžích a jsou šampiony České a Slovenské republiky, Švýcarska, Polska, Maďarska a takto bychom mohli pokračovat.

Akita Inu líná dvakrát ročně, postrádá psí zápach, takže ho bez problémů můžete chovat i v bytě, kde na vás bude trpělivě čekat, než se vrátíte ze zaměstnání. To bude pak vítáníčko!