7 věcí, které nejsou vůbec ženské

Ženy jsou od nepaměti něžnější a roztomilejší pohlaví. Přes to, že mají právo být jaké jen chtějí hodně se od nich očekává. Obzvláště v pravidlech vystupování a chování na veřejnosti a také v soukromí. Jsou věci, které ženám rozhodně nesluší a nepokládají se za ženské. A to jak z pohledu mužů, tak několika žen.
zrzka v tílku
1.     Nadávky– mluvit sprostě a proklínat vše kolem sebe v okamžiku, když se stane něco nepříjemného není nic neobvyklého, někdy je to dokonce přirozené. Ovšem pořád platí, že je to nevhodné a u žen naprosto nepřípustné. K žádné ženě se mluva v podobě nadávek jednoduše nehodí!

2.     Kouření– i když je to povoleno, vidět ženu s cigaretou v ruce není vůbec vábný pohled. Nejen že je to nehezký zlozvyk, ženám ubírá na kráse a ženskosti. Dokonce mnoho mužů si vybírá ženy dle toho jestli jsou kuřačky, nebo ne. A o líbání ani nemluvě!
kouřící žena

3.     Pití alkoholu– je podstatně velký rozdíl dát si skleničku vína, nebo dvě a opít se do stavu, kdy nevíte o světě. Ženy všeobecně snesou mnohem méně alkoholických drinků a pokud si neumí včas říct stop, odlákají od sebe veškerou pozornost mužů.
žena se sklenkou
4.     Urážení se– dělat drahoty můžou leda tak malé děti. Dospělá žena, by měla být schopná některé věci překousnout a přijat je s pokorou. Žádný muž nestrpí vedle sebe ženu, kterou rozhodí každá maličkost!

5.     Ukazovat se a nabízet– je opravdu nehezké a neslušné, když se žena nabízí svým vyzývavým oblečením a flirtuje s každým druhým mužem v jedné místnosti. Nedávejte o sobě vědět, že jste žena lehkých mravů, protože to pravá žena nikdy nedělá!

6.     Přecpávání– najíst se a dát si co chcete můžete za všech okolností! A nikoho se neptejte! Pokud se ale jedná o samotné přecpávání, není to hezká podívaná. Bohužel pro ženy – vidět, že se každou chvíli cpete něčím nezdravým se opravdu vymyká ze známek ženskosti.

7.     Pomluvy– to, že ženy a pomluvy patří k sobě je všem už dlouho známé. Vidět ženu, které nedělá nic jiného než to, že celé dny tráví rozebíráním kde koho, značí o její závistivé a nepřející povaze.

Ženy jsou jednoduše považované za hezčí a půvabnější pohlaví, proto by měli dělat věci, které jim na kráse nebudou zbytečně ubírat ale nechají jim eleganci, kterou v sobě mají.