Na čem staví své úspěchy výroba mobilních domů

Na vybavení a velikosti objektu – představit si mobilní domy jako pojízdné krabice na speciálním podvozku znamená situovat se na domy převážně sezonní, nezateplené a určené pouze pro teplé počasí. Mobilní domy se dělí do více kategorií a mezi nimi jsou i objekty pro celoroční užívání s obytnou plochou srovnatelnou s vícepokojovým bytem. Bývají již od výrobce plně zařízené, přičemž lze interiér v některých případech upravit i na přání zákazníka.

interiér mobilního domu

Na dostupné ceně – trh nemovitostí není příliš férový a skutečné (reálné) ceny mnoha z nich se od těch tržních položek významně liší i několikanásobně. Výroba mobilních domů https://www.lavarohouse.cz/ naopak spoléhá na solidní přístup k zákazníkům a tak máte možnost bydlet nejen za příznivější cenu, ale i s nižšími náklady na bydlení.

posezení na zahradě

Na tepelném komfortu a nízkonákladovém bydlení – důležité je, abyste v zimě nestrádali chladem a zároveň dům nepřetápěli, což by bylo výrazně neekonomické. Výrobci si toto největší úskalí mobilních dřevostaveb uvědomují a přichází na trh s řešeními, z nichž mnohá zaručují třídu energetické úspornosti B, tedy druhou nejúspornější. Náklady na bydlení se dále mohou snížit vytápěním dřevem, solárními kolektory a fotovoltaikou, vařením na propan-butanu a vlastním zdrojem pitné vody ze studny.

Na flexibilitě – jestliže si zvolíte vhodné prostředí k bydlení a vyhovuje vám již od prvopočátku, pravděpodobně tu budete chtít setrvat desítky let. Není však problém své rozhodnutí kdykoli změnit a přesunout se s domem jinam, vyžaduje to pouze dohodu o přepravě pomocí speciálního návěsu. Zateplené objekty totiž mívají hmotnost přes pět tun.

Na prostředí kolem nás – bydlení ve městě začíná v poslední době postrádat některé své významné přednosti, například nákupní možnosti či možnosti výdělku. Živit se poctivou prací lze i na venkově, případně lze pracovat z domova, a nákupy vám obstarají e-shopy s dopravou až přímo na adresu vašeho bydliště, přičemž mnohé z nich zajíždí i do rekreačních oblastí. Žít v náruči přírody, za lesem v zádech a okrasnou a užitkovou zahradou za domem je navíc něco úplně jiného, než sdílení společných zdí v bytovém domě.