Kočárek pro miminko, bezpečný a pohodlý

Těšili jste se, až budete vybírat miminku kočárek. Nabídka na trhu je však tak obrovská, že vám jde z toho všeho hlava kolem. Není třeba zoufat, určitě je někde i ten pravý pro vás. Sháníte kočárek, který lehce projede každý terén, ale přitom je lehký a skladný? Chcete kočárek, který vám bude sloužit celé vozící období vašeho dítěte? Kočárky Riko basic zelenazirafa.cz jsou pro vás tím ideálním řešením. Kočárky se skládají z hluboké korby, kterou vaše miminko využije zhruba po celý první rok svého života. Poté hlubokou korbu snadno vyměníte za sportovní verzi, takže odpadá starost s nákupem nového sportovního kočárku.

Malé mimínko

Podvozek je vyroben z odlehčeného hliníkového rámu. Skládání kočárku je tedy velmi jednoduché. Součástí je pojistka proti samovolnému rozložení podvozku. Kola jsou gelová, takže odpadá strach z propíchnutí kolečka. Všechna kola jsou odpružená pružení kol lze snadno nastavit. Přední kolečka jsou aretovací, čímž se stává kočárek lehce ovladatelným. Podvozek krásně houpe, což oceníte při uspávání miminka. Maminky nadchne prostorný košík pod kočárkem, s kterým bude každý nákup jednodušší. Hluboká korba je dostatečně velká, pro extra pohodlí vašeho miminka. V létě oceníte možnost odvětrávání. Matrace je měkká a pohodlná.

Bezpečný kočárek

Pro větší miminka využijete nastavitelnou opěrku zad. Všechny části hluboké korby lze snadno odepnout a vyprat. Díky tomu svůj kočárek vždy snadno udržíte v čistotě. Sportovní sezení lze nasadit po i proti směru jízdy. Pro bezpečnost dítěte je součástí pěti bodový bezpečností pás s měkkým polstrováním. Opěrku zad lze nastavit do úplného lehu, pro pohodlný spánek. Opěrka nožiček je samozřejmě také nastavitelná. Součástí kočárku je nánožník na hlubokou korbu a sportovní sezení, přebalovací taška, moskytiéra na hlubokou korbu a pláštěnka na obě části kočárku. Kočárky Riko, jsou dostupné v mnoho barevných provedeních. Možné je také zakoupit variantu pro dvojčata, nebo sourozence. Kočárky Riko, jsou vyrobeny v zemi Evropské Unie a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy pro pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte.