Co všechno vám může přinést domů nová pračka, lednička či sporák

.

Chladnička
Pokud nakupujete v obchodě novou chladničku, je dobré si předem rozmyslet, zda byste si přáli chladničku a mrazák samostatné, anebo kombinované. U mrazáku vás jistě již nepřekvapí, že jeho odmrazování se děje automaticky. Na trhu jsou nyní dostupné spotřebiče, které disponují funkcí Smart Frost. Tato funkce zajišťuje díky ventilaci, že se námraza v mrazáku snadno odstraní jak na zadní stěně spotřebiče, tak i v celém jeho vnitřku, včetně obsahu mrazáku.
§  Plánujete-li nákup ledničky, jsou na trhu dostupné lednice, které disponují dvěma dveřmi. První z těchto dveří umožňují například uložení takovýchto potravin, jako je kupříkladu kečup, či hořčice. Mohou se zde umisťovat i další z potravin a nápojů, které snesou teplotní výkyvy při otevírání ledničky.
osuška v sušičce
§  Některé typy lednic jsou opatřeny rovněž výrobníkem ledu. Tato funkce u lednice se ovládá tak, že stisknete páčku a tlačítko k tomu určené. Kostka ledu vám potom vypadne zcela sama, aniž by byla lednice otevřena.
§  Pokud se snad obáváte, že by, jste zapomněli cokoliv z lednice dokoupit, je na trhu k dostání smart lednice, která disponuje programem monitoring potravin. Tento program vás potom upozorní, pokud by v ledničce docházelo mléko, anebo máslo.
§  Zrovna tak jsou některé typy lednic opatřeny systémy, které mají za funkci ohlídání stáří surovin v lednici. Tyto systémy vás potom upozorní přes notebook, anebo chytrý telefon.
buben pračky
Pračka
V současné době je možné si pořídit pračku, která sama rozpozná levnější tarif elektřiny a sama se zapne. Rovněž je velice praktický systém Twin Wash, který umožňuje prát současně v pračce několik odlišných várek prádla, a to jak druhem, tak i v barvě. Je to umožněno tím, že tato pračka disponuje dvěma pracími komorami. Na trhu jsou rovněž dostupné moderní typy praček, které perou vaše prádlo za pomoci trysek.
 

Co všechno vám může přinést domů nová pračka, lednička či sporák
3.9 (77.37%)38
.