Co všechno vám může přinést domů nová pračka, lednička či sporák

Chladnička
Pokud nakupujete v obchodě novou chladničku, je dobré si předem rozmyslet, zda byste si přáli chladničku a mrazák samostatné, anebo kombinované. U mrazáku vás jistě již nepřekvapí, že jeho odmrazování se děje automaticky. Na trhu jsou nyní dostupné spotřebiče, které disponují funkcí Smart Frost. Tato funkce zajišťuje díky ventilaci, že se námraza v mrazáku snadno odstraní jak na zadní stěně spotřebiče, tak i v celém jeho vnitřku, včetně obsahu mrazáku.
§  Plánujete-li nákup ledničky, jsou na trhu dostupné lednice, které disponují dvěma dveřmi. První z těchto dveří umožňují například uložení takovýchto potravin, jako je kupříkladu kečup, či hořčice. Mohou se zde umisťovat i další z potravin a nápojů, které snesou teplotní výkyvy při otevírání ledničky.
osuška v sušičce
§  Některé typy lednic jsou opatřeny rovněž výrobníkem ledu. Tato funkce u lednice se ovládá tak, že stisknete páčku a tlačítko k tomu určené. Kostka ledu vám potom vypadne zcela sama, aniž by byla lednice otevřena.
§  Pokud se snad obáváte, že by, jste zapomněli cokoliv z lednice dokoupit, je na trhu k dostání smart lednice, která disponuje programem monitoring potravin. Tento program vás potom upozorní, pokud by v ledničce docházelo mléko, anebo máslo.
§  Zrovna tak jsou některé typy lednic opatřeny systémy, které mají za funkci ohlídání stáří surovin v lednici. Tyto systémy vás potom upozorní přes notebook, anebo chytrý telefon.
buben pračky
Pračka
V současné době je možné si pořídit pračku, která sama rozpozná levnější tarif elektřiny a sama se zapne. Rovněž je velice praktický systém Twin Wash, který umožňuje prát současně v pračce několik odlišných várek prádla, a to jak druhem, tak i v barvě. Je to umožněno tím, že tato pračka disponuje dvěma pracími komorami. Na trhu jsou rovněž dostupné moderní typy praček, které perou vaše prádlo za pomoci trysek.