Zážitkový park na Dolní Moravě pro radost vašich dětí!

Užijte si jarní prázdniny na Dolní Moravě s lyžováním a Zážitkovým dětským parkem!

Jarní prázdniny jsou v plném proudu, a i na poslední chvíli si můžete objednat apartmány k ubytování pro rodiny s dětmi v Čenkovicích Skibukovka. Luxusní ubytování nedaleko lyžařského vleku s báječným výhledem na moravskou čistou přírodu! Ke sportu to budete mít kousek a pro zdraví uděláte více než dost!

Zážitkový park

Skibukovka pro lyžaře, ale i vyznavače snowboardingu

Dobrou zprávou je to, že se již nemusíte při lyžování a vstupu do restaurací prokazovat certifikátem o očkování nebo o prodělaném onemocnění COVID – 19. Už nejsou omezeny ani počty lidí na hromadných akcích. Vyrazit na hory už může každý! Skibukovka má pět sjezdových tratí, které vedou z Čenkovic a z mladšího areálu – Červené Vody. Nabízí dvě nejdelší sjezdové tratě v Orlických horách a super čtyřsedačkovou lanovku, ze které se vám ani nebude chtít vystupovat.

A to proto, že je kryta tak zvanou „bublinou“, jež vás chrání před nepřízni počasí a navíc má v y h ř í v a n é s e d a č k y !

Horské středisko alpského stylu.

Horský areál Skibukovka uvítá nejen všechny vyznavače zimních sportů, ale i turisty. Pakliže lyžím ani snowboardu neholdujete, nic není ztraceno. Můžete dítka protáhnout krásnou zimní přírodou a užít si společné chvíle při koulování a stavění sněhuláků. Ve městech jste si sněhuláka patrně nepostavili, protože sněhová nadílka byla letos více než skromná. Tak na Dolní Moravě můžete vystavět celou sněhulákovou rodinku! A třeba ji pojmenovat po členech vaší rodiny, bude to pro děti docela motivační stavění.

Mamuťák Morava

Dopřejte vašim dětem den plný báječných zážitků!

Prázdniny jsou od toho, aby si vaše dítka, ale i jejich rodiče, odpočinuli. A k tomu krásně poslouží i rodinná dovolená strávená na Dolní Moravě. Vezměte vaše ratolesti na celodenní výlet a prožijte všichni skvělý den. Děti se nebudou moci nabažit velkého Mamuťáka v Mamutím parku.

Nadšeně budou výskat při procházce Stezky v oblacích a nezapomeňte navštívit i Adrenalinový park! Po takto stráveném dni budete mít jistotu volného večera, protože děti padnou do postýlek jedna radost…