A4 je nejpoužívanější velikost papíru

Základním typem papíru je zřejmě pro každého typ A4, který známe všichni nejenom z domova, ale ještě daleko častěji z naší práce. V případě administrativního zaměstnání, je vám tento typ jistě velice blízký. Proto se také vyrábějí různé skříňky, do kterých právě podobný typ papíru krásně vleze, aniž by vám přečuhoval nebo se musel vícekrát složit. Kartotéka A4 je skvělou formou, jak mít ve svých věcech pořádek a to nejenom na pracovišti, ale popřípadě i doma. Je velice praktická a můžete ji vidět v mnoha provedeních.
psací potřeby
Kartotéky existují v mnoha provedeních:
Plechové provedení – Kovové provedení je sympatické z hlediska údržby i dlouhodobého používání. Jen tak lehce se nezničí ani neošoupou. Navíc můžete vybírat z několika barevných provedení, pro líbivější kancelář.

Celo dřevěné provedení – Klasický dřevěný styl se nikde neomrzí. Kvalitní dřevo může být v provedení buk, bříza, calvados nebo třešeň. Hezky vypadají nejenom v kanceláři, kde budete mít útulno ale také klidně i doma ve vaší pracovně.

Plechové s dřevěnými čely – Skvělá volba, pokud chcete kartotéku do kanceláře. Kovové hrany a konstrukce zajistí dlouhodobou životnost, ale čelně bude tento typ skvěle vypadat a to právě díky dřevěným zásuvkám, které budou vyčnívat a vypadat opravdu hezky stylově. Doladí vzhled v jakékoliv kanceláři.
hromada sešitů

Pevná konstrukce a jednoduchá manipulace

Do každé kartotéky se dá velice pohodlně dostat, takže manipulace s šuplíky není vůbec žádný problém. Všechny mají pevnou a stabilní konstrukci, takže ať si vyberete menší nebo větší, máte vždy jistotu stabilního zatížení. Z hlediska bezpečnosti splňují ty nejvyšší požadavky, protože jsou zabezpečeny centrálním cylindrickým systémem, který uzamkne všechny zásuvky. Bezpečnostní mechanismus následně zajistí, že se vám zásuvky nebudou vysouvat najednou, což je nežádoucí jev, který by mohl zapříčinit převážení a následné převrhnutí.